درباره هم‌روش

هم‌روش، با استفاده از کوبرنتیز، بستر ابری استقرار نرم‌افزار را برای کسب‌و‌کار‌ها فراهم می‌کند. همچنین امکان ارائه‌ی خدماتی از جمله پشتیبانی شبانه‌روزی، سیستم پایش داخلی و خارجی، سیستم لاگ و پشتیبان‌گیری در این بستر، برای مشتریان وجود دارد.

شماره ثبت: ۵۰۴۳۲۱

شناسه ملی: ۱۴۰۰۶۵۰۶۴۶۰

شماره‌ی اقتصادی: ۴۱۱۵۵۷۳۸۳۹۱۷

آدرس پستی: ۱۴۵۸۶۴۴۱۳۱ / تهران، طرشت، بالاتر از میدان سما، خیابان ولدخانی، پلاک ۱۰

شماره موبایل: ۰۲۱-۶۶۱۵۷۳۱۸

سرویس ها:
دارکوب:(hamravesh.com/darkube)

دارکوب سرویس PaaS هم‌روش است که به برنامه‌نویسان و شرکتهای نرم‌افزاری این قابلیت را می‌دهد که سرویس خود را بدون دشواری و نیاز به درگیرشدن با مسائل زیرساختی روی کلاستر‌های کوبرنتیزی هم‌روش در داخل و خارج کشور اجرا کنند. این سیستم در دو نسخه‌ی CE و EE قابل ارائه به شرکتها و اشخاص می‌باشد. هدف دارکوب بهبود تجربه‌ و افزایش بهره‌وری برنامه‌نویسان در فرآیند توسعه و نگه‌داری سرویسهایشان هست.

زیرساخت قدرتمند، امکان اجرای ساده داکر ایمیج‌ها، تجربه کاربری مناسب، پشتیبانی از زبان‌های برنامه‌نویسی گوناگون، بیلد و دیپلوی خودکار کد (CI/CD)، محاسبه هزینه بر اساس زمان استفاده، مقیاس‌پذیری ساده، بکاپ‌گیری روزانه خودکار و جمع‌آوری نگهداری متریکها و لاگها از جمله امکاناتی است که در دارکوب فراهم شده‌است.

کوبرنتیز مدیریت شده هم‌روش:

این راهکار، خدماتی یکپارچه را جهت اجرای کامل فرایند DevOps زیرساخت سرویس شما را به صورت خودکار و در محیط کوبرنتیز فراهم می‌کند. این سرویس علاوه بر ارائه زیرساختی باکیفیت و مقیاس‌پذیر و امکان راه‌اندازی کلاستر اختصاصی برای محصول شما، ابزارهای متعددی را برای مانیتورینگ، الرتینگ، جمع‌آوری و مشاهده لاگ‌های سیستم، راه‌اندازی فرایند CI/CD روی رانر‌های اختصاصی گیتلب و رجیستری داکر و مشاوره‌ی زیرساختی و oncall فراهم می‌کند.

آپداموس:(updamus.com)

آپداموس سرویسی است که به صورت پیوسته چک می‌کند که سایت شما بالا باشد و در صورت پایین‌بودن سایت، از طریق ایمیل، تماس و تلگرام به شما اطلاع‌رسانی میکند. آپداموس برای این کار از پروبرهای متعددی که در دیتاسنتر‌های داخل و خارج کشور قرار دارند به سایت یا اندپوینت مد نظر شما درخواست ارسال می‌کند و علاوه بر بالابودن سایت، سرعت پاسخ‌دهی سایت شما را نیز ارزیابی می‌کند. رابط کاربری ساده و روان، پشتیبانی از متد‌های گوناگون HTTP و سایر پروتکل‌ها، تنظیم دوره تناوب درخواست، مشاهده تاریخچه وضعیت سایت و ارسال گزارش هفتگی امکانات دیگری است که آپداموس برای شما فراهم می‌کند.

هم‌گیت:(hamgit.ir)

هم‌گیت، سرویس گیتلب مدیریت‌شده‌‌ و رایگانی است که هم‌روش برای مشتریان خود و به صورت عمومی ارائه می‌کند. برنامه‌نویسان می‌توانند به راحتی کد خود را روی همگیت مستقر کنند و از فرایند‌ CI/CD و رانرهای اشتراکی همگیت استفاده کنند. هم‌گیت توسط تیم با‌تجربه‌ی زیرساخت هم‌روش ‌نگهداری و به صورت مستمر بروزرسانی می‌شود.

ثبت شکایات