Hamravesh

کوبرنتیز مدیریت شده

کوبرنتیز مدیریت شده هم‌روش، راهی مطمئن برای رشدی بی‌وقفه

sentry

کوبرنتیز مدیریت شده هم‌روش

کوبرنتیز (Kubernetes یا K8s) یکی از پر کاربردترین ابزارهای مدیریت کانتینرها در حوزه زیرساخت است. راهکار کوبرنتیز مدیریت شده هم‌روش، موجب خودکارسازی عمده فرایندهای مرتبط با زیرساخت، کاهش هزینه‌های عملیاتی، بهبود کیفیت سرویس و افزایش مشاهده‌پذیری سیستم خواهد شد. هم‌روش کوبرنتیز مدیریت شده را به صورت on-premise یا روی ابر اختصاصی هم‌روش ارائه می‌دهد.

مزایای کوبرنتیز مدیریت شده هم‌روش

سهولت استفاده

اتصال کلاستر مدیریت شده به پلتفرم دارکوب به شما این قابلیت را می‌دهد به دور از پیچیدگی‌های فنی از مزایای کوبرنتیز بهره‌مند شوید.

کاهش هزینه‌های عملیاتی

تیم متخصص هم‌روش نیازمندی‌های زیرساختی شما را پوشش می‌دهد و شما می‌توانید با کاهش هزینه‌های عملیاتی خود، تمرکز خود را تنها بر توسعه محصول قرار دهید.

احراز هویت یکپارچه

قابلیت اتصال کلاستر به SSO سازمانی و OpenID connect به منظور مدیریت کاربران.

امکان مقیاس پذیری

شما می‌توانید به صورت نیمه اتوماتیک، منابع موجود در کلاستر خود را تغییر دهید.

به‌روز رسانی‌ منظم

به‌روزرسانی‌های امنیتی، ورژن‌های کوبرنتیز و سیستم‌عامل‌ها به صورت دوره‌ای انجام می‌شود تا امکانات کلاستر به روز شود.

قابل استقرار بر روی سرورهای on-premise

شما می‌توانید کلاستر‌ کوبرنتیز را با تمامی امکانات و ویژگی‌های سرویس‌های اختصاص هم‌روش، برروی سرورهای سازمانی خود داشته باشید.

ویژگی‌های سرویس کوبرنتیز مدیریت‌شده

Networking
امکان استفاده از زیرساخت شبکه‌ی بین پاد‌ها و نود‌ها، اعمال پالیسی‌های گوناگون شبکه‌ای و مشاهده وضعیت ارتباطات پاد‌ها و سرویس‌ها با تکیه بر یک CNI بروز و پایدار، به سادگی فراهم شده است.
Data storage
با تکیه بر تکنولوژی متن‌باز rawfile-localpv که توسط متخصصین هم‌روش توسعه داده شده است، امکان ذخیره‌سازی داده‌ها در کلاستر روی دیسک لوکال و با سرعت بسیار مناسب فراهم است.
Backup
از دیتابیس etcd کلاستر شما که وضعیت کلاستر در آن ذخیره‌سازی می‌شود، به صورت منظم و روزانه پشتیبان‌گیری می‌شود تا امکان بازیابی کلاستر در صورت بروز هر گونه مشکل فراهم باشد.
Log Aggregation
امکان جمع‌آوری لاگ‌ stdout و stderr لاگ‌های ذخیره‌شده در فایل‌های موجود در تمامی پاد‌ها توسط ابزار LogHandler که توسط متخصصین هم‌روش توسعه‌ داده شده روی کلاستر شما فراهم است.
Monitoring
زیرساخت و ابزار‌های لازم جهت جمع‌آوری و ذخیره‌سازی متریک‌ها از سطح کلاستر با تکیه بر تکنولوژی‌هایی با عملکرد مناسب و بروز، روی کلاستر شما راه‌اندازی شده است.
امکان اتصال به پلتفرم ابری
امکان فعال‌سازی پلتفرم ابری دارکوب روی کلاستر فراهم است. با این کار، بدون نیاز به درگیر شدن با پیچیدگی‌های کلاستر کوبرنتیز خود می‌توانید با استفاده از دارکوب، اپ‌های خود را روی کلاستر راه‌اندازی کنید.
Load Balancer
امکان استفاده از سرویس نوع LoadBalancer در کلاستر فراهم شده‌ است و تخصیص IP و اکسپوز شدن سرویس به خارج از کلاستر به صورت خودکار اتفاق می‌افتد.

قیمت‌گذاری کوبرنتیز مدیریت شده

call
کلاستر اختصاصی هم‌روش
call
کلاستر به صورت on-premise

Magic
بیش از ۵ سال تجربه استقرار بر پایه‌ی کوبرنتیز

هم‌روش از نسخه‌های ابتدایی کوبرنتیز، خدمات بر پایه این ابزار را ارائه داده است و در حال حاضر با بیش از ۵ سال تجربه عملیاتی در این حوزه آماده‌ایم تا کسب و کار شما را در بستر کوبرنتیز میزبانی کنیم. هم‌روش با تجربه برطرف کردن دغدغه زیرساخت بسیاری از کسب‌وکارها، این امکان را به تیم‌ها می‌دهد تا تنها روی توسعه‌ محصول و کسب‌وکار خود تمرکز کنند.

پشتیبانی ويژه برای شما

  • مشاوره تخصصی قبل از شروع همکاری
  • پشتیبانی فنی به صورت ۲۴/۷
  • امکان ارسال تیکت بحرانی
  • پاسخگویی سریع‌تر
  • دریافت مشاوره
  • آموزش‌های دوره‌ای برای اعضای تیم
  • اختصاص تیم on-call

مشتریان کوبرنتیز مدیریت‌شده‌ی هم‌روش

مشتریان هم‌روش
مشتریان هم‌روش
مشتریان هم‌روش
مشتریان هم‌روش
مشتریان هم‌روش
مشتریان هم‌روش
مشتریان هم‌روش
مشتریان هم‌روش

مشاوره فروش

اگر در راهکار کوبرنتیز مدیریت‌شده‌ هم‌روش سوال یا درخواستی دارید، فرم مشاوره فروش را پر کنید تا همکاران ما در بخش فروش با شما ارتباط بگیرند و شما را در انتخاب بهترین راهکار زیرساختی راهنمایی کنند.