هر آنچه برای استقرار محصولتان نیاز دارید، در پلتفرم ابری دارکوب آماده است.

پلتفرم ابری دارکوب با ارائه تجربه زیرساختی مبتنی بر کوبرنتیز، نیازهای شما برای بیلد، دیپلوی و نگهداری محصولتان را رفع و به ساده شدن فرایند استقرار محصول روی سرور کمک می‌کند.

رایگان شروع کنید
ثبت نام و دریافت اعتبار هدیه

توسعه محصول بدون دغدغه زیرساخت

پشتیبانی از انواع اپ‌های کانتینری شده

پشتیبانی از انواع اپ‌های کانتینری شده در کنار اپ‌های آماده‌ی پراستفاده

پلتفرم ابری دارکوب این امکان را به شما می‌دهد که با داشتن تنها یک داکرفایل، برنامه‌ی خود را روی بستر کوبرنتیز اجرا کنید. تنها با چند کلیک اپ شما تحت دامنه‌ی شخصی یا زیر دامنه‌ی darkube.app در اختیار مشتریانتان قرار خواهد گرفت. هم‌چنین اپ‌های پراستفاده‌ای چون PostgreSQL و Redis و MinIO را با تنظیمات دلخواه با چند کلیک می‌توانید بسازید و به اپ خود متصل کنید.

اتصال آسان به گیت و راه‌اندازی CI/CD

دارکوب قابلیت اتصال به گیت (هم‌گیت، گیت‌لب سازمانی و یا گیت‌هاب) و استفاده از نسخه‌های مختلف اپلیکیشن شما را دارد. به این ترتیب بعد از هر تغییر در ریپوی گیت، نسخه‌ی جدید ساخته و اجرا می‌شود. علاوه بر امکان استفاده از بیلدرهای داخلی پلتفرم ابری دارکوب، امکان اتصال به Gitlab CI و استفاده از آن هم وجود دارد.

CI/CD
دستور kubectl

بستر ساخت، استقرار و توسعه آسان و سریع مبتنی بر کوبرنتیز

با پلتفرم دارکوب، شما می‌توانید به راحتی و بسیار سریع اپلیکیشن خود را مبتنی بر کوبرنتیز مستقر کنید. اپلیکیشن‌های دارکوب در انتها تبدیل به تعدادی مانیفست در کوبرنتیز می‌شوند و امکان پشتیبان‌گیری و انتقال آنها به کوبرنتیزهای دیگر فراهم است. پلتفرم ابری دارکوب در عین سادگی، امکان استفاده از kubectl برای دسترسی به اپلیکیشن‌ها را نیز برای شما فراهم می‌کند.

امکانات و ویژگی‌های دارکوب

مشاهده‌ی لاگ بیلد و اجرای اپ‌ها

با اجرای هر بیلد، دارکوب لاگ و وضعیت آن را در کنسول به شما نمایش می‌دهد. همچنین لاگ برنامه‌های در حال اجرا از طریق کنسول و kubectl قابل مشاهده هستند.

جداسازی محیط‌های مختلف توسعه

در صورتی که چند محیط توسعه _مثل staging و production_ برای محصولات خود دارید، میتوانید از فضای نامی (namespace) برای جداسازی کامل این محیط‌ها استفاده کنید.

اختصاص فضای ذخیره‌سازی

در دارکوب می‌توانید برای اپ خود فضای ذخیره‌سازی اختصاص دهید و فایل‌های مورد نیاز اپ خود را در آن ذخیره کنید.

امکان تعریف چند پورت

دارکوب از امکان تخصیص چند پورت (UDP ,TCP) برای یک اپ پشتیبانی می‌کند. همچنین امکان اتصال به این پورت‌ها از بیرون از کلاستر هم فراهم است. (external load balancing)

پشتیبان‌گیری روزانه از داده‌های دیسک

دارکوب هر ۲۴ ساعت از دیتای موجود در دیسک اپ‌ها بکاپ می‌گیرد و آن را به دیتاسنتری دیگر انتقال می‌دهد.

مدیریت تیم

با ساخت تیم در دارکوب می‌توانید برای اعضای تیم خود سطح دسترسی به اپ‌ها را تعریف کنید.

مشاهده لحظه‌ای مصرف منابع

با داشبورد دارکوب می‌توانید میزان مصرف منابع (CPU, RAM, disk) خود را مشاهده کنید تا بتوانید با دقت و به صورت بهینه، مصرف منابع خود را تنظیم کنید.

امکان دریافت زیردامنه و گواهی SSL رایگان

می‌توانید اپ‌های خود را به دامنه‌های شخصی خود یا زیردامنه‌ی رایگان دارکوب وصل کنید. هم‌چنین به شکل رایگان می‌توانید روی دامنه‌‌های خود SSL را فعال کنید.

قابلیت مقیاس‌پذیری

بسته به نیازتان می‌توانید منابع اپ خود را افزایش دهید. همچنین با افزایش تعداد replica می‌توانید چند نسخه از اپ خود را در حال اجرا داشته باشید.

قیمت‌گذاری متناسب با کسب و کار شما

محاسبه‌ی ساعتی هزینه‌ با توجه به مقدار تخصیص منابع
جوانه

-

تومان/ماه

RAM: --
اختصاصی

CPU: --
اختصاصی

ساخت اپ
درخت

-

تومان/ماه

RAM: --
اختصاصی

CPU: --
اختصاصی

ساخت اپ
باغچه

-

تومان/ماه

RAM: --
اختصاصی

CPU: --
اختصاصی

ساخت اپ
فضای ذخیره‌سازی

به ازای هر گیگ

-

تومان/ماه

می‌توانید به مقدار دقیق نیازِ خود

و کمتر یا بیشتر از موارد پیشنهادی منابع انتخاب کنید.

در صورتی که نیاز به منابع بیشتری دارید، با ما تماس بگیرید.

سؤالات متداول

هم‌روش در انتقال سرویس به پلتفرم ابری دارکوب چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

امکان انتقال سرویس از سایر پلتفرم‌های ابری و هاستینگ‌ها در پلتفرم ابری دارکوب امکان‌پذیر است. برای انجام این امر، می‌توانید از طریق چت آنلاین یا ثبت تیکت با پشتیبانی در ارتباط باشید.

آیا دیتابیس نیز ارائه می‌دهید؟ اگر بله امکان بکاپ نیز وجود دارد؟

بله. برخی از دیتابیس‌های رایج (مانند PostgreSQL,Redis,Mongo,SQLServer) به سادگی قابل ساختن هستند. همچنین بقیه‌ی دیتابیس‌ها را با استفاده از داکر ایمیج‌شان و ویژگی دیسک می‌توانید خودتان بسازید. از دیسک‌ها هر ۲۴ ساعت یکبار بکاپ گرفته می‌شود.

نحوه محاسبه هزینه در پلتفرم ابری دارکوب به چه صورت است؟

پلتفرم دارکوب به ازای زمان روشن‌بودنِ اپ و به صورت ساعتی، از حساب کاربری شما هزینه کسر می‌کند. یعنی زمانی که اپ‌های شما خاموش باشند، دارکوب هزینه‌ای از شما کسر نخواهد کرد.
لازم به ذکر است هزینه‌ی دیسک ارتباطی به خاموش یا روشن بودنِ اپ ندارد و هزینه‌ی دیسک‌های ساخته‌شده توسط شما همواره به صورت ساعتی از کیف پول کسر خواهد شد.

آیا امکان اضافه کردن دامنه به اپ وجود دارد؟

بله، علاوه بر زیردامنه darkube.app، شما می‌توانید چند دامنه برای اپ خود تعریف کنید و تنظیمات DNS خود را مطابق مقدار نوشته شده در دارکوب تغییر دهید.

اگر اعتبار من صفر شود، چه اتفاقی می‌افتد؟

اپ‌های شما غیرفعال می‌شوند و هزینه‌ی منابع (غیر از دیسک) محاسبه نمی‌شود. در صورتی که دو هفته اعتبارتان را افزایش ندهید، اپ‌هایتان (به همراه داده‌های دیسک) پاک می‌شوند.

© 2021 | All rights reserved by Hamravesh